Тренуємо мозок

Мозок людини має складну структуру. Серед його відділів є шар сірої речовини, розділений на дві половини - ліву і праву півкулі. Вчені вважають, що кожна частина пов'язана з певними навичками, здібностями. Ліва півкуля - це логічні міркування, рахунок, письмо і мова.
Права півкуля робить Вас творчою і винахідливою людиною - навички малювання, музики, живопису, скульптури. Якщо творчість вроджений дар, то вміння, за які відповідає ліва півкуля можна придбати з практикою. Як? Дізнаєтеся нижче.
Вправи для лівої півкулі
Перш ніж починати розвиток лівої частини мозку, давайте зрозуміємо принципи її функціонування, і чим відрізняється особистість з домінуючою лівою півкулею. Така людина має логічне мислення, і розглядає речі як "частину цілого". Уважність, хороша пам'ять допомагають в професіях, які вимагають логічного мислення і постійного запам'ятовування великих обсягів інформації. Тому вправи на розвиток лівої частини мозку допоможуть поліпшити аналітичні, мовні здібності та логіку. Давайте спробуємо реалізувати прихований потенціал сірої речовини.
Пишіть, пишіть, пишіть!
Як не дивно, це краща вправа для лівої півкулі. Процес письма змушує клітини лівого мозку активніше працювати. Можна вести особистий щоденник, розкриваючи в ньому цікаві (і навіть не дуже) події за день, свої думки. Ніколи не вели щоденник? Починати ніколи не пізно. Подивіться наскільки сьогодні популярні блоги в Інтернеті.
Вирішуйте головоломки
Ще один спосіб реалізації прихованих потенціалів головного мозку. Кросворди занадто складні для Вас? Спробуйте вирішити математичну головоломку Судоку. Почніть з легких варіантів і поступово переходите до більш складних. Вивчайте книги з логічними та математичними питаннями і завданнями.
Купуйте нові знання
Мрієте освоїти музичний інструмент? Або бажаєте навчитися користуватися смартфоном? Тоді вперед - отримувати нові знання. Навчання новому навику покращує діяльність клітин лівої частини мозку. А можна зробити небувалий прорив і зайнятися вивченням іноземної мови. Вивчайте орфографію і граматику, структуру пропозицій, поповнюйте словарний запас. Не бійтеся взятися за щось нове, киньте виклик власним можливостям.
Детальніше про багато іншого
Оскільки ліва півкуля відповідає за словниковий запас і правопис, читання дозволяє поліпшити ці навички і зберегти активність клітин мозку. Читайте газети, журнали, книги або інформацію на веб-сайтах в Інтернеті. Читання впливає на обсяг знань з різних предметів і розширює кругозір. Читання художньої літератури впливає на праву півкулю, оскільки в процесі вивчення книги задіяна уява.
Граємо в слова
Ще один цікавий спосіб, який не дозволяє нашій лівій півкулі "сидіти склавши руки". Такі ігри як "Скраббл" допомагають поповнювати словниковий запас. Складайте слова з довгих слів, набору букв або просто пограйте в "Міста" з друзями.
Тепер, коли Ви знаєте як за допомогою вправ ефективно впливати на ліву півкулю головного мозку, Вам буде зовсім не важко розвинути логічне мислення і математичні здібності. Знайдіть час для цих простих, але цікавих вправ і починайте працювати над собою.

Лучшие школьные сочинения
Информационный образовательный портал © 2008-2019